Страница 1 из 1

Допоможемо разом!

Добавлено: Чт янв 11, 2018 1:18 pm
Nick
Златка вже 7 років бореться з діагнозом "Кістозна дисфункція головного мозку".

"З 1 року і 3 місяці ми почали відвідувати реабілітаційний центр в нашій області, їздимо по можливості від 2 до 4 разів на рік. Вона сама не сидить і не ходить, так як вивих лівого бедра і підвивих правого. У доні атрофія зорового нерву, також не чує всі звуки, тому не розмовляє. Хочемо потрапити в клініку, де проходить реабілітація", - каже мама дівчинки.

Мама дівчинки звертається до всіх небайдужих людей про допомогу, адже матері-одиначці таких коштів самостійно не зібрати.

Реквізити для допомоги:

Номер банківської карти А-Банка 5169 1570 0062 1288

на ім'я - Матвєєва Марина Юріївна Більше читайте тут: https://tsn.ua/dopomoga/zlati-potribna- ... 31823.html

Logan

Добавлено: Вт ноя 27, 2018 12:48 am
kraitters
Информация ; "
Златка вже 7 років бореться з діагнозом "Кістозна дисфункція головного мозку". "З 1 року і 3 місяці ми почали відвідувати реабілітаційний центр в нашій області, їздимо по можливості від 2 до 4 разів на рік. Вона сама не сидить і не ходить, так як вивих лівого бедра і підвивих правого. У доні атрофія зорового нерву, також не чує всі звуки, тому не розмовляє. Хочемо потрапити в клініку, де проходить реабілітація", - каже мама дівчинки. Мама дівчинки звертається до всіх небайдужих людей про допомогу, адже матері-одиначці таких коштів самостійно не зібрати. Реквізити для допомоги: Номер банківської карти А-Банка 5169 1570 0062 1288 на ім'я - Матвєєва Марина Юріївна Більше читайте тут: https://tsn.ua/dopomoga/zlati-potribna- ... 31823.html
", как <a href="http://westio.ru/">информация</a>, отличный финал для потока банальных умозаключений. Поздравляю! Теперь у вас существует клиентская база для осуществления бесплатного заманивающего вебинара.